Останні новини від Клубу Молодого Винахідника

Image Description

Магдалена Фікус. Науковий метод – що це таке?

Професор Магдалена Фікус, біофізик, популяризатор науки, співзасновник Фестивалю Науки у Варшаві. Член Програмової Ради Наукового Центру Коперник. Сьогодні, за оцінками, близько 40 відсотків відкриттів відбувається випадково. Якщо це так, то, проводячи будь-які дослідження, слід уважно розглянути ті випадки, які викликали б наш інтерес. Не можна нехтувати ситуаціями, які суперечать прийнятої на початку інтерпретації явища. Про цю обставину, ймовірно, думав Вільям Бетсон (британський генетик, який першим використовував термін «генетика» по відношенню до досліджень спадкування), коли більш, ніж сто років тому сказав: «Поважайте ваші винятки! [...] Винятки – це як шорсткі фундаменти споруджуваної будівлі».

Image Description

Інтервю з Барбарою Форит. Серед дивовижних людей.

Як створити Клуб Молодого Винахідника в дитячому садку? –Розмовляємо з Барбарою Форит, опікункою Клубу Молодого Винахідника в державному дитячому садку № 8 в Хелмі, засновником Хелмської Мережі КМВ.

Image Description

Акція «Розшукуваний-розшукувана: біржа співпраці KMВ» від польських організаторів форуму молодих винахідників

Ви плануєте дослідницький проект, науковий пікнік, ви шукаєте клубу, який так само як ваш, цікавиться тією самою тематикою і шукає партнера для спільних пошуків, а може просто думаєте про встановлення співпраці з іншими клубами з Польщі, Грузії, України або Вірменії, тільки не дуже знаєте, як це зробити?

Пікніки forever!

Триває 24 Piknik Naukowy, а нас вже запрошують на наступні! Протягом цього тижня триває онлайн-пікнік і працюють його тематичні розділи, де можна знайти понад 300 роликів від учасників та гостей заходу.

Image Description

Пікнік розпочато!

На youtube-каналі Центру Науки Тернополя опубліковано перші відео експериментів та демонстрацій, створених учасниками нашої спільноти.

Image Description

Вебінари про організацію шкільної роботи та інновації в освіті

Ми підготували записи вебінарів про організацію шкільної роботи та інновації в освіті. В рамках підтримки Клубу молодих винахідників в Україні було проведено чотири вебінари з питань організації роботи в школі, освітнього середовища та інноваційних методів навчання, таких як: проектна робота та метод перевернутих уроків. Їх очолили: Октавія Гоженська - досвідчена директорка школи та Марта Флоркевич-Борковська - вчителька 2017 року.

Вебінар разом з Октавією Гоженською та Мартою Флоркевич-Борковською

Октавія Гоженська – експертка з інновацій, змін, наставництва і цифризації в навчанні. Випускниця польської академії лідерства. Допомагає вчителям, директорам та органам місцевого самоврядування в процесі створення і впровадження освітніх реформ, в тому числі в сфері цифризації. Членкиня Ради програмової, тренерка тренерів, радниця директора в програмі «Школа розвитку при міністерстві освіти». Засновниця академії наукового лідерства. Авторка підручників з методів онлайн-навчання для директорів шкіл. Авторка блогу http://www.gorzenska.com. Марта Флоркевич-Борковська – тренерка, вчителька німецької мови, і образотворчого мистецтва в початковій школі ім. Карла Мяркі в Плегжемовіцах. Авторка наукових статей на теми використання новітніх технологій і застосування арт-терапії в навчанні. Прилегентка на особистих наукових конференціях, співорганізаторка першої конференції EduMoc Online, дипломована арт-терапевтка. Громадська активістка. Учитель року 2017.

2-й етап набору опікунів (наставників) Клубу Молодого Винахідника в Україні!

Якщо Ви вчитель, вихователь садочків, громадський активіст у галузі освіти, батько, аніматор та просто цікавитесь інноваціями в освіті, хочете дізнатись безліч цікавої і не менш корисної інформації, а також поспілкуватися та набратись досвіду у наших спікерів із за кордону, то швидше заповнюйте форму, яку ми прикріпили нижче.