Партнери, які впроваджують проект Клуб Молодого Винахідника

Проект "Клуб Молодого Винахідника" в Україні реалізовується Фондом "Класна Школа" (Fundacja Szkoła z Klasą), Центром Науки "Коперник" (Centrum Nauki Kopernik), та українськими партнерами Lviv Open Lab та Громадська організація "Центр Науки Тернополя", при співфінансуванні польсько-американського Фонду Свободи (Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności) в рамках програми "Рівні Шанси".
image description
logo image
logo image

Центр Науки Тернополя

Центр Науки Тернополя - майданчик поєднання освіти, науки, культури та громадської активності завдяки створеному неформальному освітньо-культурному та молодіжному простору.

Стратегія організації націлена на просвітницьку діяльність на межі культури, освіти й науки серед усіх вікових категорій, а також мотивування до освіти та саморозвитку. Вказані цілі досягаються через проведення екскурсій, наукових та культурних пікніків, проведення семінарів, наукових шоу, лекцій, виставок, курсів, розробки навчальних матеріалів та створення нових науково-демонстраційних експонатів.

В приміщенні Центру Науки діє постійна виставка із інтерактивними експонатами, що дозволяють під час екскурсії отримувати знання про природні явища та безпосередньо взаємодіяти із ними.

В Центрі науки постійно діє лекторій, де відбуваються освітні, наукові та культурні події. Також відкривається Лабораторія Інновацій, для розробки технологій, необхідних для розвитку міста, та створення нових активних експонатів, які поєднують в собі мистецтво та науку. На постійні основі в Центрі науки відбуваються різноманітні події, такі як день робототехніки та міжнародний Arduino day, фотовиставки, святкування, приурочені до знаменних дат. Центр науки є постійним співорганізатором наукових пікніків та освітніх форумів в регіоні, які збирають велику кількість відвідувачів і стали знаковими подіями в житті Тернополя та області.

Центр є хабом для громадських організацій, цілями яких є робота в освіті, науці, культурі й активізмі.

logo image
logo image

Lviv Open Lab

Lviv Open Lab - це міський молодіжний центр та простір інноваційної освіти, що спрямований на популяризацію науки та технологій.

У Lviv Open Lab, окрім наукових лабораторій та курсів для дітей, працюють ще коворкінг та лекторій, що слугують безкоштовним майданчиком для проведення подій та простором, де молодь може мережуватися і творити для себе та громади. Лекторій можна забронювати через спеціальну форму реєстрації, після чого там можна буде провести власну подію. Така можливість існує для всіх мешканців міста.

Тут також готують спеціальні курси для дітей та підлітків, де їх вчитимуть основ програмування, азів фотомайстерності та фотофізики, а ще разом з ними проводитимуть різні наукові експерименти в рамках спільного з польськими партнерами проєкту Клуб Молодого Винахідника.

Комунальна установа львівський міський молодіжний центр Lviv Open Lab - це простір інноваційної освіти на Сихові, частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Основною метою простору є популяризація науки і технологій серед дітей та молоді. Окрім Lviv Open Lab у мережу входить МолоДвіжЦентр.Львів, що фокусується на молодіжній політиці, а також скоро планується відкриття й інших просторів, серед яких і PixLab, що буде зосереджений на популяризації креативної освіти серед молоді.

logo image
logo image

Фонд "Класна Школа" (Fundacja Szkoła z Klasą)

Фонд "Класна Школа" (Fundacja Szkoła z Klasą) - це неурядова організація, яка займається освітою. Фонд створений у 2015 році на основі досвіду програми "Школа з класом" - однієї з найбільших та найбільш впізнаваних національних соціальних кампаній, що діє з 2002 року.

Інновації в освіті. Команда фонду переконана, що майбутнє світу залежить від розумної освіти. Тому, фонд підтримує школи у змінах, допомагаючи їм стати інноваційними, відкритими середовищами, відданими вирішенню соціальних проблем, де існують відносини, засновані на взаємній повазі та довірі.

Програми допомагають молодим людям бути обізнаними та активними громадянами, розвивати в них почуття волевиявлення, відповідальності за себе та інших. Фонд зміцнює командну роботу, співпрацю, критичне мислення та здатність вирішувати проблеми. Бо яка освіта, такий світ.

Програми для вчителів. Фонд проводить освітні програми для шкіл, директорів, вчителів та вчителів, допомагаючи їм вийти за межі викладання та шкільних стосунків. Фонд організовує безкоштовні тренінги, курси та вебінари, готує готові плани уроків, навчальні матеріали, публікації та путівники.

Фонд підтримує вчителів та директорів у їхньому професійному розвитку, розробляючи та впроваджуючи інноваційні методи роботи, часто засновані на діловому досвіді та передовій практиці, перевіреній не лише у Польщі, але й у всьому світі. Серед них є головним чином: дизайнерське мислення, рухливі та розкручені елементи, навчальний проект, навчання на основі опитування або перевернутий урок.

logo image
logo image

Центр Науки "Коперник" (Centrum Nauki Kopernik)

Центр Науки "Коперник" (Centrum Nauki Kopernik) - це музей науки, який розташований на березі річки Вісли у Варшаві, Польща. У науковому центрі знаходиться понад 450 інтерактивних експонатів, за допомогою яких відвідувачі самі проводять експерименти. Центр є найбільшою установою в галузі наукових експериментів у Польщі і одним з найбільш передових в Європі.

Науковий центр Коперника є культурним закладом, який створений і фінансується за рахунок міста Варшави, міністром науки та вищої освіти та міністром національної освіти.

З 2008 року Науковий Центр Коперника разом з Польським радіо для проведення науково-популяризаторських заходів організував науковий пікнік, який став найбільшою в Європі акцією подібного роду. У 2011 році Центр приймав конференцію «ECSITE» (Європейська мережа наукових центрів і музеїв) — це було однією з найважливіших подій в галузі наукових центрів і музеїв у світі.

logo image
logo image

Польсько-американський Фонд Свободи (Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności)

Польсько-американський Фонд Свободи (Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności) діє з 2000 року. У Польщі програми Фонду концентруються на сільських населених пунктах та невеликих містах. Фонд реалізує програми в трьох основних тематичних напрямках: освіта, розвиток місцевих громад та обмін польським досвідом у сфері трансформації з країнами Центральної та Східної Європи.

Регіональні партнери

Завдяки регіональним партнерам, які виконують функції регіональних координаторів, зміцнюється ефективність програми Kлубу Молодого Винахідника в регіонах, забезпечується високий предметний рівень і гарантія всім зацікавленим у рівному доступі до експертних знань Наукового Центру Коперник.

Опікуни (наставники) клубів отримують, зокрема, більш оперативний і зручний доступ до тренінгів і семінарів. Крім тренінгів та координаційних дій наші партнери організовують у співпраці з Коперником також регіональні форуми Клубів Молодого Винахідника.

Партнерські організації виконують роль центрів, які дозволяють локальним клубам проводити обмін досвідом і стежать за оптимальним розвитком мережі клубів.

Приєднайтесь до списку наших партнерів

Приєднатися